Wiadomości

  • 29 października 2017
  • wyświetleń: 7694

Odznaka Honorowa Polskiego Czerwonego Krzyża dla Urzędu Miasta

W dniu 24 października w trakcie sesji Rady Miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach odbyła się miła uroczystość, podczas której Prezes Oddziału Rejonowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Bielsku-Białej, Bogdan Ogrocki, wspólnie z członkiem Zarządu OR PCK w Bielsku-Białej, Henrykiem Stokłosą, przekazali na ręce Przewodniczącego Rady Miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach, Damiana Żelaznego, i Burmistrza, Mariana Błachuta, - Odznakę Honorową PCK III stopnia dla Urzędu Miasta w Czechowicach-Dziedzicach - w uznaniu zasług na rzecz PCK.

Odznaka Honorowa Polskiego Czerwonego Krzyża dla Urzędu Miasta w Czechowicach-Dziedzicach
Odznaka Honorowa Polskiego Czerwonego Krzyża dla Urzędu Miasta w Czechowicach-Dziedzicach · fot. Jerzy Zużałek


Prezes Bogdan Ogrocki, stwierdził, że Czechowice-Dziedzice są drugim miastem po Bielsku-Białej, które w tak wspaniały sposób zostały wyróżnione przez władze Polskiego Czerwonego Krzyża. - Liczę na to, że odznaczenie to będzie wisiało tutaj na sali sesyjnej, ponieważ jest dowodem uznania dla radnych miejskich wszystkich kadencji oraz dotychczasowych włodarzy miasta. Jest to pierwsze odznaczenie dla Czechowic-Dziedzic ale sądzę, że nie ostatnie. Jeszcze raz gratuluję przyznanego odznaczenia i dziękuję za nieocenioną pomoc przedstawicieli Rady Miejskiej oraz pracowników Urzędu Miasta w Czechowicach-Dziedzicach, która pozwala nam właściwie rozwijać czerwonokrzyski ruch w naszym mieście, gminie i powiecie - podsumował Bogdan Ogrocki.

aka, danielek2002 / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.