Reklama

Wiadomości

  • 29 października 2017
  • wyświetleń: 7963

[ZDJĘCIA] Zderzenie 4 samochodów na DK-1 w stronę Katowic

Do kolizji czterech samochodów, doszło około godziny 14:00 na DK-1 w Czechowicach-Dziedzicach. Choć wyglądało bardzo groźnie, to na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.

Zderzenie czterech samochodów na DK-1 w Czechowicach-Dziedzicach - 29.10.2017 · fot. czecho.pl


Jak wynika z ustaleń naszego portalu, kierowca Renault Thalia jadący w stronę Katowic nie wyhamował przed skrzyżowaniem z ulicą Mazańcowicką i najechał na tył Citroena C5. Dalej już był tzw. efekt domina. Citroen dobił do BMW X3 i Fiata Ducato. Choć Renault miało doszczętnie zmiażdżony przód i zdarzenie wyglądało bardzo groźnie, to nikomu nic się nie stało. Sprawca zdarzenia najprawdopodobniej jechał zbyt szybko. Jak sam twierdzi, nie mógł wyhamować. To z jaką prędkością jechał jest zagadką, ale prędkościomierz w jego samochodzie zatrzymał się na około 60km/h (w miejscu zdarzenia obowiązuje odgraniczenie do 70km/h - przyp. red).

Na miejscu po kilkunastu minutach pojawił się patrol drogówki z Bielska-Białej. Sprawca zdarzenia został ukarany mandatem karnym. Obeszło się bez większych utrudnień w ruchu.

Miejsce zdarzenia

sid / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.