Reklama

Wiadomości

  • 31 października 2017
  • wyświetleń: 6116

[ZDJĘCIA] Akcja straży pożarnej przy ulicy Zielonej

30 października o godzinie 15.36 strażacy OSP Dziedzice zostali zadysponowani do powalonego drzewa przy ulicy Zielonej.

Akcja straży pożarnej przy ulicy Zielonej - 30.10.2017 · fot. OSP Dziedzice


Po dojeździe na miejsce zdarzenia strażacy zastali odłamany konar z drzewa na jezdni oraz złamane drzewo, które wsparło się na innym drzewie. - Sytuacja była bardzo niebezpieczna, gdyż złamane drzewo zagrażało pobliskiemu przedszkolu oraz przebiegającej w pobliżu trakcji kolejowej - relacjonują strażacy OSP Dziedzice.

Do zdarzenia zadysponowano drabinę mechaniczną z JRG 2 w Bielsku-Białej, która jak się później okazało była niewystarczająca do usunięcia zagrożenia. Stanowisko kierowania w Bielsku-Białej skierowało drugą drabinę z JRG 1.

Na miejscu działano w porozumieniu z funkcjonariuszami Straży Ochrony Kolei, którzy na bieżąco informowali dyżurnego kierującego ruchem pociągów. W blisko 4 godzinnej akcji brały udział dwa zastępy z OSP Dziedzice, dwie drabiny mechaniczne, straż ochrony kolei, dwa patrole policji i straż miejska.

ab / czecho.pl

źródło: OSP Dziedzice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "OSP Dziedzice" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

OSP Dziedzice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "OSP Dziedzice" podaj