czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 6 listopada 2017
  • wyświetleń: 4301

Nietrzeźwy mężczyzna groził, że powybija szyby w kościele

W sobotę rano nietrzeźwy mężczyzna groził, że powybija szyby w budynku kościoła Św. Andrzeja Boboli. Na miejscu interweniowała straż miejska.

Reklama

O mężczyźnie awanturującym się w rejonie kościoła przy ulicy Sobieskiego straż miejską poinformował jeden ze świadków. Gdy strażnicy przybyli na miejsce, awanturnik oddalił się w kierunku pobliskiego sklepu.

- Po chwili udało ująć się awanturnika, od którego był wyczuwalny alkohol. Mężczyzna był tak pobudzony i wulgarny, a także agresywny w stosunku do podejmujących interwencję strażników, że postanowili umieścić go w przedziale dla osób ujętych - opisuje działania czechowicka straż miejska.

Dowódca patrolu SM podjął decyzję o umieszczeniu mężczyzny w Ośrodku Przeciwdziałaniu Problemom Alkoholowym w Bielsku-Białej celem wytrzeźwienia. W międzyczasie mężczyzna odgrażał się, również w obecności patrolu, że powybija szyby w kościele.

aka / czecho.pl

źródło: Straż Miejska w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.