czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 8 listopada 2017
  • wyświetleń: 2499

IV edycja konkursu wokalnego w Szkole Podstawowej nr 1

24 października w Szkole Podstawowej nr 1 im. ks. Józefa Tischnera w Ligocie odbyła się czwarta edycja konkursu wokalnego "Piosenka jest dobra na wszystko". W konkursie wzięli udział uczniowie klas 1-3 z gminy Czechowice-Dziedzice.

Reklama

IV edycja konkursu wokalnego
IV edycja konkursu wokalnego w Szkole Podstawowej nr 1


Szkoły reprezentowało po dwóch uczestników, którzy podczas solowego występu śpiewali polskie piosenki. Jurorzy pod przewodnictwem pani Lucyny Machalicy, zwracali szczególną uwagę na dobór repertuaru dostosowanego do wieku uczestnika, umiejętności wokalne oraz ogólne wrażenia artystyczne.

Wybór zwycięzcy nie był prosty, gdyż uczestnicy konkursu wykazali się profesjonalnym przygotowaniem i dużym talentem muzycznym. Po burzliwych obradach, komisja konkursowa wyłoniła laureatów.
I miejsce zdobyły Martyna Wawrzynek i Emilia Piesiur ze Szkoły Podstawowej nr 4.

Komisja przyznała 5 drugich miejsc następującym osobom: Annie Chromik i Agacie Budny ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Ligocie, Milenie Huhulik i Julii Paszek ze Szkoły Podstawowej nr 5, Paulinie Kłaptocz ze Szkoły Podstawowej w Bronowie. III miejsce zajął Radosław Grzebelec ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Ligocie.

IV edycja konkursu wokalnego
IV edycja konkursu wokalnego w Szkole Podstawowej nr 1


Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody, które wręczyła pani dyrektor szkoły Bożena Dyrda.

Międzyszkolny konkurs wokalny "Piosenka jest dobra na wszystko" rozbudza w dzieciach zainteresowania muzyką i przygotowuje je do aktywnego uczestnictwa w życiu muzycznym.

Organizatorki konkursu: Jolanta Paszek-Przyłucka i Wiesława Sobczak

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.