Wiadomości

  • 9 listopada 2017
  • 4 grudnia 2017
  • wyświetleń: 11185

Pierwsza płyta Sebastiana "Białego" Białka pt. "Emocje" już w sprzedaży!

Od 1 grudnia w sklepach muzycznych Empik dostępna jest już pierwsza płyta Sebastiana "Białego" Białka pt. "Emocje"!

sebastian biały białek "emocje"
Okładka płyty "Emocje"


Pochodzący z Czechowic-Dziedzic na Śląsku raper był jednym z objawień trzeciej edycji "Must Be The Music - Tylko muzyka", w której dotarł aż do samego finału. Publiczność ujęły utwory opowiadające o jego doświadczeniach w walce o syna. Teraz artysta prezentuje swój debiutancki album "Emocje".

Płyta od początku do końca utwierdza słuchacza w przekonaniu, że Biały nie zna słowa "prywatność". Album jest szczerym pamiętnikiem artysty, raper skupia się na życiowych refleksjach, na zabawę słowem pozwolił sobie przy tematyce związanej z rozrywkowym trybem życia. Nieudane toksyczne związki, trudne relacje międzyludzkie oraz łatwe dziewczyny to codzienność w życiu artysty. Na płycie nie brakuje pozytywnych akcentów gdzie utwory rapera stanowią dobrą motywację aby iść przed siebie i walczyć o swoje.

Producentem głównym albumu jest Marcin Kindla, który nie tylko czuwał nad całą produkcją albumu, ale także stworzył muzykę oraz sam gościnnie zaśpiewał w jednym z utworów. Autorami bitów mocno związanymi ze światem hip-hopowym są "Baltik Beatz", "PcN", "Paweland", Krzysztof Pietras, "DONO/TEWU". Ten ostatni to nie tylko autor bitu, ale także raper, który udzielił się gościnnie w utworze, będącym mocnym protestem w stronę polskich wytwórni i całego przemysłu muzycznego.

W kwestiach wokalnych świetnie sprawdziła się Karolina Lapczyk "Perła" znana słuchaczom z "Bitwy na głosy". Śpiewa także Pamela Stone, Kamila i chyba najbardziej zaskakujący gość - Sebastian Gabryś, który jest wokalistą operowym.

Płytę pt. "Emocje" zapowiada singiel "Powiedz Prawdę". Zachęcamy do jego odsłuchania.

BM / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.