Wiadomości

  • 11 listopada 2017
  • 13 listopada 2017
  • wyświetleń: 17576

[WIDEO] Spacer po Wodnym Parku Tychy: zobaczcie wnętrza!

Wodny Park Tychy nabiera kształtów, kolorów i... wody. Zapraszamy do obejrzenia wideo ze spaceru po obiekcie!

Loading...


Na budowie Wodnego Parku Tychy dalsze zmiany. Napełniono wodą kolejne niecki basenowe - brodzik dziecięcy oraz basen wypływowy. Trwa również dalszy montaż poszczególnych mebli oraz układanie ścieżki zmysłów przy basenie saunowym i saunie zewnętrznej. W obiekcie zaczęto instalować poszczególne punkty Gry Interaktywnej, a także przeprowadzono przeglądy zjeżdżalni.

Wodny Park Tychy - 10/11.2017 · fot. Wodny Park Tychy


W strefie edukacyjnej pojawiły się pierwsze aplikacje wybranych atrakcji. W strefie saun, z dostarczonych gałęzi tarniny, powstanie tężnia solankowa. W halach basenowych oraz w strefie zewnętrznej zazieleniło się - są już pierwsze rośliny. W strefie basenu z falą niebawem powstanie posadzka imitująca piaszczystą plażę.

W basenie lądowiska cebuli układane są płytki, natomiast w strefie basenów zewnętrznym zamontowano roletę przykrywającą basen wypływowy. Lady w strefie wejściowej ozdabiają kolorowe pasy dekoracyjne. W szatniach zamontowano suszarki, lustra oraz blaty.

Przypominamy, że termin otwarcia obiektu zaplanowano na IV kwartał tego roku.

BM / czecho.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wodny Park Tychy" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wodny Park Tychy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wodny Park Tychy" podaj