czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 16 listopada 2017
  • wyświetleń: 3888

Uczestnicy olimpiady o zdrowiu psychicznym na ATH

14 listopada miała miejsce wizyta studyjna uczniów - uczestników VI Regionalnej Olimpiady Wiedzy o Zdrowiu Psychicznym wraz z koordynatorami szkolnymi na Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej

Reklama

Uczestnicy olimpiady o zdrowiu psychicznym na ATH - 14.11.2017 · fot. Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej


Zaproszonych gości powitał starosta bielski Andrzej Płonka wraz z dziekanem Wydziału Nauk o Zdrowiu Rafałem Bobińskim.

Akademia jako jeden ze współorganizatorów Olimpiady zaprosiła w roku bieżącym uczestników przedsięwzięcia do zwiedzenia uczelni oraz zapoznania się z bogatą ofertą dla studentów.

Oprócz zwiedzania uczelni, w tym biblioteki posiadającej w swych zasobach bogatą gamę pozycji naukowych dostępnych również dla osób spoza grona uczelni, wykładowcy zaprezentowali m.in. fragmenty zajęć praktycznych z pielęgniarstwa oraz ratownictwa medycznego, w których uczestnicy olimpiady mogli aktywnie wziąć udział.

Ponadto Bożena Krawczyk - nauczyciel akademicki ATH zaprezentowała wykład pt. "Jutro dzisiejszych tatuaży", który spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem.

Nad całością przebiegu wizyty czuwała Agnieszka Foltyn - nauczyciel akademicki ATH, naczelna pielęgniarka w Specjalistycznym Psychiatrycznym Zespole Opieki Zdrowotnej w Bielsku-Białej, konsultant wojewódzki z zakresu pielęgniarstwa psychiatrycznego.

W spotkaniu uczestniczyli również Katarzyna Adamiec członek Zarządu Powiatu oraz pracownicy Wydziału Zdrowia Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej.

aka / czecho.pl

źródło: Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.