czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 24 listopada 2017
  • 24 grudnia 2017
  • wyświetleń: 10216

[WIDEO] Nowa płyta Gremlina już w sprzedaży! Jest i teledysk!

Przed świętami Bożego Narodzenia pojawiła się w sprzedaży nowa płyta Gremlina. Raper w rozmowie z naszą redakcją zapowiada wyjątkowy album. Przedsmakiem najnowszego krążka był teledysk do kawałka "Uznani".

ReklamaMarcin Zuber, znany bardziej jako Gremlin, w czerwcu podpisał kontrakt z nowojorską wytwórnią Bentley Records. Nie spoczął na laurach i - tak jak wcześniej zapowiedział, jeszcze w tym roku wydał swój drugi solowy krążek.

- Nie próżnuję - zapewnia. - Produkcją muzyczną jedenastu utworów zajął się niemiecki producent Allrounda. Okładkę przy współpracy z Bentley Records przygotowała www.monikaroczyna.pl - dodaje raper.

Gremlin XI
Okładka nowej płyty Gremlina


Jedenastka to w przypadku Gremlina liczba bardzo ważna. To właśnie tym numerem jest opatrzony tytuł albumu - "XI".

- Nowa płyta jest całkowicie inna niż poprzednia. Są tu utwory wykonywane przy akompaniamencie instrumentów, między innymi perkusji i gitary, a jeden z utworów przy udziale orkiestry symfonicznej - zachęca.

Najnowszy album jest dostępny tylko w wersji cyfrowej (mp3). Od 22 grudnia możecie go zakupić w sklepach:
Google Play: play.google.com/music/m/Bdyabzn3ai6hmdpkqfkorsfqequ...
iTunes: itunes.apple.com/pl/album/xi/1327347740?l=pl
Amazon Music: www.amazon.de/XI-Explicit-Gremlin/dp/B078HFX99N/ref=sr_1_3_twi_mus_1?s=dmusic&ie=UTF8&qid=1513978483&sr=1-3-mp3-albums-bar-strip-0&keywords=gremlin

Gremlin XI
Okładka nowej płyty Gremlina


Zachęcamy również do śledzenia poczynań Gremlina na oficjalnej stronie internetowej, Facebooku, Twitterze lub Instagramie.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.