Wiadomości

  • 21 listopada 2017
  • wyświetleń: 5665

Strażnicy świadkami kolizji. Sprawca zdarzenia "wypił trzy piwa"

W niedzielę 19 listopada około godziny 23.30 strażnicy miejscy, patrolując rejon ulicy Kochanowskiego w Czechowicach-Dziedzicach, byli świadkami kolizji. Sprawca był nietrzeźwy.

Samochód marki Rover, jadąc od ulicy Narutowicza w kierunku ulicy Traugutta, zaczął nagle hamować i uderzył przodem w znak drogowy przejścia dla pieszych oraz latarnię. Kierujący chciał odjechać z miejsca zdarzenia, lecz strażnicy miejscy udaremnili mu ucieczkę.

W pojeździe oprócz kierowcy znajdowało się jeszcze trzech pasażerów. Od kierującego pojazdem strażnicy wyczuli silną woń alkoholu. Mężczyzna wypowiadał się bełkotliwie. Po chwili przyznał się interweniującym funkcjonariuszom, że wypił trzy piwa.

Na szczęście nikomu nic się nie stało i nikt nie potrzebował pomocy medycznej. Na miejsce poprzez wezwano patrol policji oraz zabezpieczono miejsce zdarzenia do czasu ich przybycia celem prowadzenia dalszych czynności.

ab / czecho.pl

źródło: Straż Miejska w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.