czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 25 listopada 2017
  • wyświetleń: 6504

W kopalni PG Silesia rozstrzygnięto doroczny konkurs o bezpieczeństwie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "kopalnia Silesia" podaj

24 listopada 2017 roku w PG SILESIA odbył się finał konkursu "Pracuje Bezpiecznie 2017". Do finału zakwalifikowało się dziesięciu pracowników z największą liczbą punktów zdobytych w półfinale.

Reklama

pg silesia, konkurs
W kopalni PG Silesia rozstrzygnięto doroczny konkurs o bezpieczeństwie · fot. PG Silesia


Ostatecznie na podium znaleźli się: Dawid Dargas - pierwsze miejsce, Adrian Michulec - drugie miejsce oraz Wojciech Dłóciok - miejsce trzecie. Głównym celem konkursu jest promowanie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy oraz poszerzenie wiedzy z zakresu BHP pracowników PG Silesia.

Podobnie jak w latach ubiegłych w finale zawodnicy musieli zmierzyć się z pytaniami wielokrotnego wyboru. Po pięciu rundach pytań bezkonkurencyjny okazał się Dawid Dargas z Oddziału GRP1. Pracujący na co dzień w Oddziale G2 Adrian Michulec uplasował się na drugim miejscu, a na trzecim Wojciech Dłóciok z Oddziału G1.

Nagrody uczestnikom wręczyli Kierownik Ruchu Zakładu Górniczego w PG Silesia, Zbyšek Folwarczny, a także Naczelny Inżynier Piotr Kotzian. Za zajęcie pierwszego miejsca przewidziano nagrodę w wysokości 5 000 PLN, drugiego - 4 000 PLN i trzeciego 3 000 PLN. Dodatkowo wszyscy uczestnicy otrzymali z rąk KRZG pamiątkowe dyplomy, a finaliści z miejsc 4-10 otrzymają po 1 000 PLN.

- Promowanie zasad bezpieczeństwa od samego początku naszej działalności jest dla nas priorytetem - tutaj nie uznajemy kompromisów. Specyfika pracy w kopalni wymaga ciągłego doskonalenia się - zwłaszcza w kwestii BHP. Każdy pracownik w PG SILESIA zdaje sobie sprawę z faktu, że od jego podejścia i sposobu wykonywania codziennych obowiązków zależy często zdrowie, a nawet życie współpracowników. Chcemy, by nasi pracownicy czuli się bezpiecznie, by zasady,
pg silesia, konkurs
W kopalni PG Silesia rozstrzygnięto doroczny konkurs o bezpieczeństwie · fot. PG Silesia
o których mówią podczas konkursu, były wdrażane i przestrzegane w ich codziennej pracy. Jestem pełen podziwu dla wiedzy finalistów i głęboko wierzę w to, że będą oni wzorem i inspiracją dla swoich kolegów
- powiedział Michal Heřman, Prezes Zarządu PG Silesia.

ab / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

kopalnia Silesia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "kopalnia Silesia" podaj