Wiadomości

  • 28 listopada 2017
  • wyświetleń: 5034

Prestiżowe wyróżnienie dla kopalni PG Silesia

PG SILESIA została uhonorowana tytułem "Siły Polskiego Górnictwa 2017". Nagrodę tę przyznaje redakcja "Monitora Biznesu" dodatku do dziennika "Rzeczpospolita" oraz "Monitora Rynkowego", dystrybuowanego wraz z "Dziennikiem Gazetą Prawną".

Zwycięzcy aukcji WOŚP zjechali do ściany w kopalni PG Silesia - 15.03.2017
Wyróżnienie dla czechowickiej kopalni PG Silesia · fot. czecho.pl


Kapituła doceniła przede wszystkim skutecznie i efektywnie przeprowadzony proces modernizacji przez PG SILESIA ponad stuletniej, głębinowej Kopalni Węgla Kamiennego "Silesia". Podkreślono także wagę wprowadzenia innowacyjnego systemu zatrudnienia, dzięki czemu udało się utrzymać i stworzyć setki nowych miejsc pracy na Podbeskidziu. Kapituła zwróciła również uwagę na czynny udział PG SILESIA w zapewnianiu zawodowych i edukacyjnych możliwości dla lokalnej społeczności oraz ogromne zaangażowanie w rozwój regionu.

Prowadzący uroczystość podkreślili, że laureatów nagrody, mimo iż reprezentują rozmaite branże, łączy poszukiwanie i wdrażanie innowacji, wzorowa polityka zarządzania i jakości, a także aktywność społeczna.

- To dla nas ogromne wyróżnienie móc powiedzieć, że jesteśmy siłą polskiego górnictwa. Wielomilionowe inwestycje poczynione w ciągu ostatnich 7 lat, których głównym celem było przywrócenie życia kopalni ‘Silesia’ to na pewno jeden z najważniejszych czynników sukcesu PG SILESIA. Chciałbym jednak podkreślić, że nie byłoby nas tutaj dzisiaj, gdyby nie zaangażowanie i profesjonalizm naszych pracowników. Tak naprawdę to właśnie ich determinacja i żmudna codzienna praca stanowią o sile nie tylko PG SILESIA, ale także całego polskiego górnictwa - powiedział Michal Heřman, Prezes Zarządu PG SILESIA.

ab / czecho.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "kopalnia Silesia" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

kopalnia Silesia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "kopalnia Silesia" podaj