czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 28 listopada 2017
  • wyświetleń: 4739

Prestiżowe wyróżnienie dla kopalni PG Silesia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "kopalnia Silesia" podaj

PG SILESIA została uhonorowana tytułem "Siły Polskiego Górnictwa 2017". Nagrodę tę przyznaje redakcja "Monitora Biznesu" dodatku do dziennika "Rzeczpospolita" oraz "Monitora Rynkowego", dystrybuowanego wraz z "Dziennikiem Gazetą Prawną".

Reklama

Zwycięzcy aukcji WOŚP zjechali do ściany w kopalni PG Silesia - 15.03.2017
Wyróżnienie dla czechowickiej kopalni PG Silesia · fot. czecho.pl


Kapituła doceniła przede wszystkim skutecznie i efektywnie przeprowadzony proces modernizacji przez PG SILESIA ponad stuletniej, głębinowej Kopalni Węgla Kamiennego "Silesia". Podkreślono także wagę wprowadzenia innowacyjnego systemu zatrudnienia, dzięki czemu udało się utrzymać i stworzyć setki nowych miejsc pracy na Podbeskidziu. Kapituła zwróciła również uwagę na czynny udział PG SILESIA w zapewnianiu zawodowych i edukacyjnych możliwości dla lokalnej społeczności oraz ogromne zaangażowanie w rozwój regionu.

Prowadzący uroczystość podkreślili, że laureatów nagrody, mimo iż reprezentują rozmaite branże, łączy poszukiwanie i wdrażanie innowacji, wzorowa polityka zarządzania i jakości, a także aktywność społeczna.

- To dla nas ogromne wyróżnienie móc powiedzieć, że jesteśmy siłą polskiego górnictwa. Wielomilionowe inwestycje poczynione w ciągu ostatnich 7 lat, których głównym celem było przywrócenie życia kopalni ‘Silesia’ to na pewno jeden z najważniejszych czynników sukcesu PG SILESIA. Chciałbym jednak podkreślić, że nie byłoby nas tutaj dzisiaj, gdyby nie zaangażowanie i profesjonalizm naszych pracowników. Tak naprawdę to właśnie ich determinacja i żmudna codzienna praca stanowią o sile nie tylko PG SILESIA, ale także całego polskiego górnictwa - powiedział Michal Heřman, Prezes Zarządu PG SILESIA.

ab / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

kopalnia Silesia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "kopalnia Silesia" podaj