Wiadomości

  • 30 listopada 2017
  • 27 lutego 2018
  • wyświetleń: 5022

Chrześcijański Klub Zdrowia w Miejskim Domu Kultury

W środę 7 lutego o godz. 18.00 w Miejskim Domu Kultury w Czechowicach-Dziedzicach w Piwnicy Muz odbędzie się kolejne spotkanie Chrześcijańskiego Klubu Zdrowia pt. "Powietrze i oddychanie". Gościem specjalnym spotkania, a tym samym wykładowcą będzie lekarz medycyny Jacek Matter, który podzieli się z nami informacjami na temat zanieczyszczenia atmosfery oraz funkcjonowania układu oddechowego, a przede wszystkim przekaże nam informacje dotyczące możliwości poprawy naszego stanu zdrowia.

Podczas spotkania odbędą się również warsztaty zdrowego gotowania połączone z degustacją, które po raz kolejny udowodnią nam, że zdrowa kuchnia jest niezwykle smaczna, ale również praktyczna i wcale nie wymaga poświęcenia dużej ilości czasu.

Kolejne spotkania w roku 2018:
07.03.2018 - Indeks glikemiczny w praktyce, B. Głowacka, promotor zdrowia
04.04.2018 - Co mogę zrobić dla swoich oczu? M. Jaksz, lek. med. okulista

Celem Chrześcijańskiego Klubu Zdrowia jest prozdrowotna edukacja społeczeństwa, pomoc w utrzymaniu zdrowia na jak najwyższym poziomie we wszystkich jego wymiarach: fizycznym, psychicznym, duchowym i społecznym, profilaktyka, budowanie relacji międzyludzkich, duchowe wsparcie, poprawa kondycji fizycznej i intelektualnej. Podczas spotkania odbędą się również mini warsztaty kulinarne, umożliwiające praktyczną naukę gotowania, a przede wszystkim pokazujące, że zdrowa kuchnia jest nie tylko zdrowa, ale również smaczna i szybka.

aka, ab / czecho.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

MDK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj