Wiadomości

  • 3 grudnia 2017
  • wyświetleń: 9463

Wybory Miss Polski z trzema kandydatkami z okolicy Czechowic

Za nami:

Dzisiaj na gali w Krynicy 24 kandydatki powalczą o koronę Miss Polski. Co prawda wśród finalistek nie ma przedstawicielki Czechowic-Dziedzic, ale znalazły się za to mieszkanki pobliskich miejscowości - dwie z powiatu pszczyńskiego i jedna z Tychów. Transmisję na żywo będzie można obejrzeć w Polsacie - początek o godz. 20:00.

Klaudia Kluczyk - 2. Wicemiss Ziemi Pszczyńskiej · fot. www.facebook.com/pg/Klaudia-Kluczyk-Miss-Polski-2017-kandydatka


Klaudia Kluczyk z Pszczyny ma 21 lat i 175 cm wzrostu. Studiuje pedagogikę specjalną na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, a w przyszłym roku wybiera się na studia magisterskie na kierunek resocjalizacja. Lubi pracować z dziećmi i im pomagać. Dlatego w przyszłości chciałaby zostać kuratorem i otworzyć swoje własne przedszkole. W związku z tym, iż była mażoretką, w wolnym czasie lubi powracać do tego tańca. Obecnie jej hobby jest gotowanie zdrowych potraw i pieczenie pysznych ciast.

Katarzyna Sikora - zielona karta Ziemi Pszczyńskiej · fot. acebook.com/pg/Katarzyna-Sikora-Miss-Polski-2017-kandydatka


Katarzyna Sikora z Warszowic ma 20 lat i 181 cm wzrostu. Wybiera się w tym roku na studia medyczne, ponieważ od zawsze fascynowało ją ludzkie ciało. Chce pomagać i marzy o tym, aby jej przyszły zawód dawał radość innym. W czasie wolnym podróżuje. Jej hobby to zbieranie kubków z miejsc, które zwiedziła. Jej kolekcja wciąż się powiększa. Lubi również grać w piłkę ręczną i bilard.

Michalina Sikorska - 2. Wicemiss Śląska · fot. facebook.com/pg/Michalina-Sikorska-Miss-Polski-2017-kandydatka


Michalina Sikorska z Tychów ma 25 lat i 176 cm wzrostu. Studiuje architekturę wnętrz na stopniu magisterskim w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach. Na co dzień zajmuje się projektowaniem biur oraz sprzedażą designerskich mebli. Od dziecka jej pasją jest rysunek i marzy o tym, aby rysować hiperrealistyczne portrety. Swoje umiejętności sprawdza też w malarstwie. Ostatnio polubiła modeling. Uwielbia podróżować i spotykać się z przyjaciółmi. Pozwala jej to oczyścić umysł i naładować akumulatory przed kolejnymi wyzwaniami. Choć zwykle w jej życiu sporo się dzieje, to uwielbia ten swój mały chaos.

mot / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.