Wiadomości

  • 6 grudnia 2017
  • 14 grudnia 2017
  • wyświetleń: 3039

Grudniowe akcje krwiodawstwa w Czechowicach-Dziedzicach

Za nami:

Klub Honorowych Dawców Krwi PCK przy Urzędzie Miejskim w Czechowicach-Dziedzicach zaprasza do udziału w grudniowych akcjach krwiodawstwa.

Odbędą się one w Zespole Szkół Technicznych i Licealnych, ul. Traugutta 11 - 7 grudnia w godzinach od 8:00 do 13:00, a także na Placu Jana Pawła II (14 grudnia) w godz. od 8.30 do 14.00 (rejestracja do 13.30).

Przypominamy, że należy posiadać przy sobie dokument tożsamości, w dniu poprzedzającym oddawanie krwi unikać tłustych posiłków i alkoholu, a przed udaniem się do ambulansu należy spożyć lekki posiłek i dobrze nawodnić organizm. Powinno się wypić około 1,5 litra wody.

Warto zapoznać się z różnego rodzaju propozycjami zniżek i rabat dla honorowych dawców krwi, jakie oferują krwiodawcom, np. hotele, motele, schroniska, cukiernie, kawiarnie itp. Prosimy odwiedzić stronę http://www.dawcomwdarze.pl i zapoznać się ze szczegółami.

aka / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.