Wiadomości

  • 10 grudnia 2017
  • wyświetleń: 3308

SKI4FUN Niwińśki&Wyrobek: Weekendowe wyjazdy narciarskie

Artykuł sponsorowany:

Pszczyńska szkoła narciarska SKI4FUN Niwińśki&Wyrobek zaprasza na weekendowe wyjazdy narciarskie. Zajęcia odbywają się na stokach narciarskich położonych w Wiśle i Istebnej. Szkolenia przeprowadzane są w małych grupach z uwzględnieniem umiejętności i wieku oraz są prowadzone przez doświadczonych instruktorów posiadających uprawnienia SITN i MENiS. Wyjazdy odbywają się z Pszczyny i Czechowic-Dziedzic, z możliwością odebrania i odwiezienia uczestnika pod sam dom!

Szkoła narciarska SKI4FUN Niwińśki&Wyrobek


Początkujących narciarzy zapoznamy z podstawami jazdy na nartach oraz pokażemy jak świetnie można bawić się na śniegu. Bardziej doświadczonym narciarzom oferujemy możliwość jazdy sportowej na tyczkach oraz doskonalenie umiejętności technicznych.

Na naszych zajęciach dbamy o bezpieczeństwo i komfort wszystkich uczestników. Każde zajęcia rozpoczynają się ćwiczeniami ogólnorozwojowymi przygotowującymi do wysiłku fizycznego związanego z narciarstwem. Wszyscy kursanci podczas zajęć jeżdżą w plastronach.

Wieloletnie doświadczenie pozwoli nam na zadbanie o komfort psychiczny dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym podczas nabywania nowych umiejętności, natomiast młodzieży będziemy w stanie pokazać ile radości może dać taki sport jak narciarstwo.

Wychodząc naprzeciw zapracowanym rodzicom w dniu szkolenia odbierzemy i odwieziemy uczestników pod dom własnym transportem!

Najbliższe terminy wyjazdów:  • 16.12.2017 (sobota)
  • 17.12.2017 (niedziela)
  • 23.12.2017 (sobota)


W okresie świąt i ferii zimowych zapraszamy na 3 i 5-cio dniowe szkolenia narciarskie:SKI4FUN


SKI4FUN


Szczegółowe informacje na:ski4fun


http://www.facebook.com/ski4funpszczyna
http://www.Ski4fun.eu
oraz pod numerami telefonów:
  • 698606343 Piotr Niwiński
  • 601237880 Marcin Wyrobek