Wiadomości

  • 10 grudnia 2017
  • 17 grudnia 2017
  • wyświetleń: 53132

Nie żyje piesza potrącona na DK-1 w Czechowicach-Dziedzicach

W minioną niedzielę kilka minut przed godziną 17:00 na trasie DK-1 w Czechowicach-Dziedzicach potrącona została 41-letnia kobieta. Piesza w poważnym stanie trafiła do szpitala. Do zdarzenia doszło w rejonie oznakowanego przejścia dla pieszych przy skrzyżowaniu z ulicą Kopernika. Niestety wczoraj przed południem kobieta zmarła w szpitalu.

Potrącenie na DK-1 w Czechowicach-Dziedzicach - 10.12.2017 · fot. czecho.pl


Jak wynika z ustaleń portalu Bielskie Drogi, do zdarzenia doszło na jezdni w stronę Katowic, tuż przy skrzyżowaniu z ulicą Kopernika w Czechowicach-Dziedzicach. 41-latka przekraczała jezdnię z prawej strony patrząc z perspektywy kierującego i na lewym pasie ruchu została potrącona przez Audi, którym kierował 41-letni mężczyzna.

Dokładne okoliczności wypadku nie są oficjalnie znane i są przedmiotem śledztwa prowadzonego przez policjantów z wydziału kryminalnego i prokuraturę. Dziennikarzom portalu Bielskie Drogi udało się nieoficjalnie ustalić, że kobieta miała wbiec pod jadący pojazd i ten wątek jest teraz wyjaśniany przez śledczych.

W piątek przed południem 41-latka zmarła w szpitalu. Tę informację późnym wieczorem potwierdziła nam mł. asp. Ilona Michalczyk z KMP w Bielsku-Białej.

Miejsce zdarzenia, Czechowice-Dziedzice trasa DK-1 przy skrzyżowaniu z ulicą KopernikaBM, sid / czecho.pl

źródło: bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.