Wiadomości

  • 13 grudnia 2017
  • wyświetleń: 2798

Singiel z debiutanckiego albumu Białego "Emocje"

Utwór "Efekt Motyla" jest ostatnim utworem zamykającym studyjną płytę Białego "Emocje". Nie bez powodu znajduję się jako ostatni na trackliście.Muzyka: sł.: Marcin Kindla, muz./beat: Sebastian Pietrzak "PcN".
Słowa: sł.: Sebastian Białek.

Raper zasłynął w 3 edycji programu Must be The Music - Tylko muzyka prezentując swój protest song "Walczę Do Końca". Biały zyskał wtedy ogromne poparcie wśród słuchaczy oraz dyskryminowanych ojców w Polskich Sądach Rodzinnych. Nagranie w którym gościnnie pojawia się wokalistka "Perła" znana z Bitwy na Głosy jest sentymentalnym powrotem do czasów, kiedy Biały opisuje swoje życie nim stał się szerzej rozpoznawalny.

- Do napisania tego utworu zainspirował mnie film Efekt motyla - thriller fantastycznonaukowy z 2004 roku, produkcji USA, w reżyserii Erica Bressa i J. Mackye Grubera. Jeżeli ktoś z Was oglądał ten film będzie doskonale wiedział co chciałem przekazać po przez swój utwór. Myślę że każdego z nas nachodzą refleksje w stylu " co by było gdybym postąpił tak a nie inaczej ". Wiem że wszystkie nasze podjęte decyzje są konsekwencją tego co się wydarzy później. O tym jest Efekt Motyla - opisuje Biały.

ab / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.