Wiadomości

  • 13 grudnia 2017
  • 14 grudnia 2017
  • wyświetleń: 16982

[ZDJĘCIA] Potrącenie pieszego na Legionów w Czechowicach

Do groźnego zdarzenia doszło w środę około godziny 18:10 na ulicy Legionów w Czechowicach-Dziedzicach. Kierująca Oplem potrąciła kompletnie pijanego mężczyznę, który trafił do szpitala.

Potrącenie pieszego na ul. Legionów w Czechowicach-Dziedzicach - 13.12.2017 · fot. www.bielskiedrogi.pl


Jak wynika z ustaleń portalu Bielskie Drogi, do zdarzenia doszło na ul. Legionów w rejonie stacji benzynowej Moya (nieopodal granicy z Bielskiem-Białą). 47-letnia kierująca Oplem Corsą, potraciła 35-letniego mężczyznę, który przekraczał jezdnię poza wyznaczonym przejściem dla pieszych. Mężczyzna wszedł na jezdnię z lewej strony, patrząc z perspektywy kierującej, która jechała w stronę centrum Czechowic-Dziedzic.

Na miejscu zdarzenia interweniowało pogotowie ratunkowe, straż pożarna i dwa patrole policji. Potrącony mężczyzna znajdował się pod znacznym wpływem alkoholu. Pierwsze badanie stanu trzeźwości, dało wynik w granicach trzech promili. Zespół pogotowia ratunkowego przewiózł rannego do szpitala. W chwili odjazdu karetki pogotowia 35-latek był przytomny.

Policjanci z bielskiej drogówki sporządzili dokumentację wypadku drogowego. Dokładna kwalifikacja zdarzenia nastąpi po ustaleniu obrażeń poszkodowanego i ustaleniu szczegółowych okoliczności tego zdarzenia. Przez ponad pół godziny ulica Legionów była nieprzejezdna. Kierowcy zorganizowali prowizoryczny objazd przez teren pobliskiej stacji benzynowej.

Miejsce zdarzenia: ul. Legionów w Czechowicach-Dziedzicachsid / czecho.pl

źródło: bielskiedrogi.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.