Wiadomości

  • 17 grudnia 2017
  • wyświetleń: 10557

Czechowiczanka uhonorowana nagrodą Ministra Nauki

Dr Magdalena Wróbel, mieszkanka Czechowic-Dziedzic otrzymała nagrodę indywidualną II stopnia za osiągnięcia naukowe przyznaną przez Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się 11 grudnia w Starej Oranżerii w Łazienkach Królewskich.

Czechowiczanka uhonorowana nagrodą Ministra Nauki - 11.12.2017 · fot. MNiSW, archiwum prywatne


Nagrody te to coroczne wyróżnienia przyznawane przez ministra nauki za wybitne osiągnięcia naukowe, indywidualne i zbiorowe osiągnięcia dydaktyczne oraz sukcesy organizacyjne dokonane w mijającym roku. Za 2016 rok jedynie cztery osoby otrzymały nagrodę indywidualną II stopnia za osiągnięcia naukowe.

Czechowiczanka uhonorowana nagrodą Ministra Nauki - 11.12.2017
Czechowiczanka uhonorowana nagrodą Ministra Nauki - 11.12.2017 · fot. MNiSW


Magdalena Wróbel - doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie nauki o zarządzaniu. Adiunkt w Katedrze Zarządzania Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Koordynator ds. kształcenia doktorskiego w WSB w Dąbrowie Górniczej. Absolwentka studiów podyplomowych Menedżer Projektu Badawczo-Rozwojowego. W swojej działalności naukowej zajmuje się zagadnieniami dotyczącymi społecznej odpowiedzialności biznesu, konsumpcji odpowiedzialnej oraz zachowań konsumenckich. Autorka licznych publikacji, w tym m.in. monografii Konsumpcja odpowiedzialna - wyzwanie dla zarządzania rozwojem (Wyd. CeDeWu, Warszawa 2017). Od urodzenia mieszkająca w Czechowicach-Dziedzicach.

Czechowiczanka uhonorowana nagrodą Ministra Nauki - 11.12.2017
Czechowiczanka uhonorowana nagrodą Ministra Nauki - 11.12.2017 · fot. archiwum prywatne

BM, M. Wróbel / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.