czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 20 grudnia 2017
  • wyświetleń: 9479

Policja opublikowała wizerunek poszukiwanego sprawcy kradzieży

Śledczy poszukują sprawcy kradzieży rozbójniczej, do której doszło 18 listopada 2017 r. na stacji paliw w Bielsku-Białej przy ul. Żywieckiej. Mężczyzna skradł napoje energetyczne, a następnie zaatakował pracownika, który usiłował go zatrzymać.

kradzież, złodziej
Policja opublikowała wizerunek poszukiwanego sprawcy kradzieży · fot. monitoring stacji paliw


Młody mężczyzna skradł napoje energetyczne o wartości blisko 16 zł, a następnie zaatakował pracownika, który usiłował go zatrzymać i odzyskać skradzione mienie. Pomiędzy mężczyznami doszło do szarpaniny, w czasie której sprawca uderzył pokrzywdzonego pięścią w twarz i uciekł.

Śledczy poszukują teraz napastnika, którego wizerunek publikujemy za zgodą prokuratury. Świadków kradzieży, a w szczególności osoby, które rozpoznają mężczyznę na załączonym zdjęciu prosimy o pilny kontakt z Komisariatem Policji I w Bielsku-Białej przy ul. Składowej 2, tel. 33 8250100, nr alarmowe 997 lub 112, adres e-mail: kp1@bielsko.ka.policja.gov.pl. Gwarantujemy anonimowość!

aka, ab / czecho.pl, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.