Wiadomości

  • 27 grudnia 2017
  • wyświetleń: 4839

Bal Karnawałowy w Bronowie: do wygrania zagraniczna wycieczka!

Artykuł sponsorowany:

Bale Karnawałowe organizowane przez Rotuz stały się już coroczną tradycją. Tym razem klub z Bronowa pragnie zaprosić wszystkich na imprezę, która odbędzie się 13 stycznia w sali Ochotniczej Straży Pożarnej. W czasie zabawy odbędzie się loteria z bardzo atrakcyjnymi nagrodami.

W ramach balu przygotowane zostaną ciepłe posiłki, zimna płyta, kawa herbata i inne napoje, a do zabawy porywać uczestników będzie Zespół Anonim. Dodatkowo będzie można skorzystać z oferty bufetu. Cena biletu to 230 złotych od pary.

Bawiący się będą mogli wziąć udział również w dodatkowej atrakcji, w której do wygrania będą wspaniałe nagrody, a wśród nich zagraniczna wycieczka. Organizatorzy przewidzieli też kilka licytacji.

Cały dochód z Balu Ostatkowego zostanie przekazany na działalność statutową UKS Rotuz Bronów.

Rezerwacja miejsc pod numerem 539-010-030.

Rotuz


Partnerami Balu Karnawałowego są firmy z naszego regionu: Dylong, Twoja-koszulka.pl, Vitasport Bielsko-Biała, Farby KABE, AVON Czechowice-Dziedzice, Czechowice-Dziedzice Miasto z zapałem, Nowa Inicjatywa, Lavard, Spółdzielnia Pokój, Części Tir Chlebek, Centrum Kształcenia Zawodowego Cypcer, Cezar, Auto-Max Jan Iskrzycki, Artroll, Fitness World, Podo Prestige and wellness, Zaciszek Piękna, Perfekthaus Czechowice-Dziedzice i wiele innych.