Wiadomości

  • 23 grudnia 2017
  • wyświetleń: 9692

Dni otwarte w domu pokazowym IBUDHAUS

Artykuł sponsorowany:

Zaraz po świętach Bożego Narodzenia, w dniach 27.12 - 29.12 (środa - piątek) zapraszamy na dni otwarte do firmy IBUDHAUS z Pszczyny. Pasywny dom modelowy będzie dla Państwa otwarty w godzinach od 10:00 do 18:00. Zapraszamy na kawę i słodką przekąskę.

IBUDHAUS - Dom modelowy


Specjaliści z Centrum Domów Szkieletowych IBUDHAUS pokażą Państwu stosowne w budynkach energooszczędnych rozwiązania, instalacje rekuperacji, pompę ciepła oraz przygotują szczegółowe oferty.

Dom modelowy w standardzie NF15 - superenergooszczędnym

Ibudhaus jest pierwszą na Śląsku i jedną z kilku firm w Polsce, które realizują domy w certyfikowanym standardzie pasywnym NF 15. Koszty ogrzewania takiego budynku o powierzchni 120m2 przy zastosowaniu pompy ciepłą to jedynie 600zł/rok.

Ponad pół tysiąca wybudowanych domów

W ciągu ostatnich 25 lat wybudowaliśmy ponad 600 budynków w Polsce. Posiadamy 8 domów pokazowych dostępnych do zobaczenia dla każdego. Nasze zakłady produkcyjne w Pszczynie i Mikołowie są w stanie przygotować dla Państwa wykończony z zewnątrz budynek w 6 tygodni.

Domy zeroemisyjne - walka ze smogiem

Budynki Ibudhaus poprzez zastosowanie rekuperacji oraz odnawialnych źródeł energii coraz częściej realizowane są jako budynki zeroemisyjne. Nie emitując żadnych spalin w trakcie użytkowania budynku dbamy o powietrze którym oddychamy my i nasi sąsiedzi.

IBUDHAUS - Realizacje


Szeroka oferta budynków - nie tylko domy typowe

Ponad 80 projektów domów typowych z gotowymi szczegółowymi wycenami jest dostępnych na stronie http://www.ibudhaus.pl

Dla Inwestorów którzy oczekują indywidualnych rozwiązań lub mają już szkic swojego wymarzonego domu jesteśmy w stanie przygotować ofertę na wykonanie takiego budynku w technologii Ibudhaus. Zapraszamy do odwiedzin i konsultacji z naszym działem projektowym.

Domy szkieletowe oraz budownictwo hybrydowe

Ibudhaus specjalizuje się w budownictwie szkieletowym drewnianych. Technologii która pozwala maksymalnie skrócić czas budowy i ograniczyć koszty robocizny na budowie.

Od 2016 roku oferujemy również domy hybrydowe: szkielet drewniany + murowany Ytong. Technologia hybrydowa pozwala połączyć zalety obu technologii bez istotnego wpływu na czas budowy.

IBUDHAUS - Projekty


Filozofia Ibudhaus - zminimalizowany koszt budowy

Od początku istnienia firmy naszą filozofią jest przygotowanie oferty domów energooszczędnych z materiałów czołowych producentów dostępnych dla każdego Inwestora.

Poprzez przygotowanie konstrukcji w naszych zakładach produkcyjnych oraz stosowanie własnych typowych rozwiązań i ograniczenie czasu robocizny wierzymy, że udało się nam przygotować korzystną ofertę dla klientów.

Koszt domu o powierzchni ok. 100m² (z 2 łazienkami, kuchnią, salonem i 3 sypialniami). W stanie deweloperskim to 230.000zł brutto.

Certyfikowany dom pasywny NF15 o powierzchni 130m² to koszt 346.000zł brutto.

IBUDHAUS - Dom modelowy


Zapraszamy do odwiedzin:

IBUDHAUS System


Pszczyna
ul.Bielska 41
pszczyna@ibudhaus.pl
tel. 722 381 130
tel. 783 997 149
http://www.ibudhaus.pl