Wiadomości

  • 26 grudnia 2017
  • 27 grudnia 2017
  • wyświetleń: 17864

[ZDJĘCIA] Wypadek w Zabrzegu na Sikorskiego, dwie osoby w szpitalu

Do zderzenia samochodu dostawczego i osobówki doszło w świąteczny wtorek około godziny 19:40 na Sikorskiego w Zabrzegu. Dwie osoby trafiały do szpitala.

Wypadek w Zabrzegu na Sikorskiego - 26.12.2017 · fot. czecho.pl


Jak wynika z naszych ustaleń, kierowca Volkswagena Polo zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z Fiatem Ducato. Do zderzenie prawdopodobnie przyczynił się fakt, że kierowca Volkswagena wyruszył w trasę i nie przygotował swojego samochodu. Na przedniej szybie zalegał szron i para wodna, co w znacznym stopniu ograniczało widoczność).

Na miejscu interweniowały wszystkie służby. Kobieta i dziecko podróżujące Fiatem Ducato trafiły do szpitala (samochód na irlandzkich tablicach rejestracyjnych posiadał kierownicę po prawej stronie. Kierowcy nic się nie stało - przyp. red.). Patrol drogówki sporządził dokumentację wypadku drogowego. Dokładna kwalifikacja zdarzenia nastąpi po ustalaniu obrażeń poszkodowanych.

sid / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.