Wiadomości

  • 29 grudnia 2017
  • wyświetleń: 5645

33-letni czechowiczanin odpowie za przemoc domową

Nawet do 5 lat więzienia grozi 33-letniemu czechowiczaninowi, który jest podejrzany o znęcanie się nad swoją żoną. Sprawca został zatrzymany przez policjantów z komisariatu w Czechowicach-Dziedzicach. Usłyszał już zarzuty.

Mężczyzna został zatrzymany po kolejnej awanturze, którą wszczął w stanie nietrzeźwości ze swoją małżonką. W czasie kłótni zaatakował kobietę. Szarpał ją i odpychał, odnosił się do niej wulgarnymi słowami i poniżał. Awanturnik został szybko i skutecznie obezwładniony przez stróżów prawa.

Badanie alkomatem wykazało, że miał w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. Trafił do policyjnego aresztu. Nazajutrz usłyszał zarzuty i został doprowadzony do prokuratury. Prokurator objął go policyjnym dozorem. Zakazał mu też kontaktowania się z pokrzywdzoną w sposób sprzeczny z zasadami współżycia społecznego.

ab / czecho.pl

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.