czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 31 grudnia 2017
  • 1 stycznia 2018
  • wyświetleń: 11417

[ZDJĘCIE] Pożar tira przy Węglowej, prawdopodobne podpalenie

Do pożaru samochodu ciężarowego doszło w niedzielę około godziny 18:00 na terenie prywatnej posesji przy ul. Węglowej. Spaliła się część ciągnika i naczepy. Właściciel podejrzewa podpalenie.

Pożar ciężarówki przy ul. Węglowej - 31.12.2017 · fot. czecho.pl


W akcji gaszenia ciężarówki brały udział cztery zastępy straży pożarnej. Ogień pojawił się w rejonie zbiornika z paliwem i przeniósł się na naczepę. Straty w sprzęcie są poważne, ponieważ nadpaleniu uległ ciągnik wraz z plandeką. Jak poinformował właściciel samochodu w rozmowie z naszym portalem: - Samochód stał od trzech dni, a w miejscu gdzie pojawił się ogień nie ma żadnego złącza elektrycznego, które mogło wywołać pożar, więc to najprawdopodobniej podpalenie lub ktoś strzelał fajerwerkami.

Przyczynę pojawienia się ognia badają czechowiccy policjanci. Niewykluczone, że na miejscu zdarzenia pojawi się policyjny technik i biegły z zakresu pożarnictwa.

sid / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.