czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 1 stycznia 2018
  • 3 stycznia 2018
  • wyświetleń: 19410

[ZDJĘCIA] Nocny wypadek w Starej Wsi. Trzy osoby w ciężkim stanie

Do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w sylwestrową noc, około godziny 3:00, na ul. Krakowskiej w Starej Wsi. Strażacy musieli użyć sprzętu hydraulicznego. Trzy osoby w ciężkim stanie trafiły do szpitala.

Reklama

Makabryczny wypadek w Starej Wsi - 1.01.2018 · fot. czecho.pl


Jak wynika z ustaleń naszego portalu zderzyły się dwa samochody osobowe, Renault Megane i BMW serii 7. 45-letnia kobieta kierująca francuskim samochodem, podróżowała z dwoma 17-latkami. Na łuku drogi doszło do zderzenia z BMW serii 7, którym kierował 34-letni mężczyzna. Siła uderzenia była potężna, a ranni zostali zakleszczeni w zmiażdżonych samochodach. Strażacy musieli użyć narzędzi hydraulicznych żeby wydobyć rannych z wraków pojazdów. Skomplikowana akcja ratownicza trwała kilkanaście minut.

45-letnia kierująca Renault wraz 17-letnim pasażerem i 34-letni kierowca BMW, trafili do szpitala z poważnymi obrażeniami. Policjanci z bielskiej drogówki sporządzili dokumentację wypadku drogowego i wspólnie z funkcjonariuszami Wydziału Kryminalnego KMP w Bielsku-Białej, będą teraz szczegółowo wyjaśniać okoliczności tego zdarzenia. Na chwilę obecną jest za wcześnie by mówić o tym, kto w tej sytuacji zawinił. Na czas prowadzenia akcji ratowniczej i czynności śledczych, ulica Krakowska w Starej Wsi, była całkowicie zablokowana przez ponad dwie godziny.

Pomoc merytoryczna: podinsp. Elwira Jurasz / KMP w Bielsku-Białej

sid / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.