czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 2 stycznia 2018
  • wyświetleń: 3849

Strażnicy miejscy ujęli sprawców bójki na placu Wolności

W ostatnich dniach grudnia na Placu Wolności doszło do bójki. Na miejscu interweniowali strażnicy miejscy i policjanci.

Reklama

Zdarzenie miało miejsce w ostatni w minionym roku czwartek, około godziny 20.00. Wtedy patrolujący ulice miasta strażnicy zostali wezwani na Plac Wolności w Czechowicach-Dziedzicach, gdzie miało mieć miejsce zakłócenie spokoju i porządku publicznego przez grupę osób.

W rejonie budynku poczty funkcjonariusze zauważyli leżącego z podartymi spodniami mężczyznę. Całą sytuację oglądał obserwator monitoringu. Mężczyzna miał zakrwawioną twarz oraz uskarżał się na ból lewej nogi. Oświadczył strażnikom, że został pobity. Na miejsce zostało wezwanie pogotowie ratunkowe. Podczas oczekiwania na przyjazd karetki mężczyznę owinięte kocem termicznym.

Gdy podjechało pogotowie na miejscu zjawił się świadek zdarzenia, który oświadczył że widział całe zajście i poinformował strażników, że mężczyźni uczestniczący w bójce udali się na dworzec PKP.

- Strażnicy natychmiast przeszli na dworzec, gdzie w poczekalni zauważyli dwóch mężczyzn z których jeden z nich miał zakrwawioną i opuchnięta twarz. Mężczyzn ujęto i przetransportowano do radiowozu. Na miejsce wezwano patrol policji oraz drugą karetkę pogotowia do drugiego poszkodowanego. Jeden z nich przyznał się, że pobili się między sobą a trzeci z mężczyzn próbował ich rozdzielić - informuje SM.

Dwóch poszkodowanych pojechało do szpitala w Bielsku-Białej w asyście policji, a trzeci po czynnościach został zwolniony do domu.

aka / czecho.pl
źródło: Straż Miejska w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.