Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 2 stycznia 2018
  • wyświetleń: 4675

Program poprawy jakości powietrza w gminie Czechowice-Dziedzice

W drugiej połowie grudnia odbyły się konsultacje projektu "Programu poprawy jakości powietrza poprzez zwiększenie udziału OZE w wytwarzaniu energii na terenie Gminy Czechowice-Dziedzice".

W czasie spotkania mieszkańcy mieli możliwość zapoznania się z założeniami programu oraz proponowanymi warunkami, jakie trzeba będzie spełnić aby ubiegać się o udział w programie. Zachęcamy do zapoznania się z treścią programu i prezentacją z konsultacji.

Sam program posłuży do przygotowania wniosku o dofinansowanie ze środków unijnych, którego złożenie planowane jest pod koniec marca 2018 r. Uzyskanie dofinansowania w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 umożliwi dofinansowanie mieszkańcom Czechowic-Dziedzic zakupu instalacji fotowoltaicznych, instalacji solarnych, instalacji pomp ciepła i kotłów na pelet.

aka / czecho.pl, źródło: www.um.czechowice-dziedzice.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.