Wiadomości

  • 3 stycznia 2018
  • wyświetleń: 1815

Chrześcijański Klub Zdrowia o misji medycznej w Bangladeszu

Za nami:

W środę, 3 stycznia o godzinie 18.00 w Miejskim Domu Kultury w Czechowicach-Dziedzicach w Piwnicy Muz odbędzie się pierwsze w Nowym Roku spotkanie Chrześcijańskiego Klubu Zdrowia pt. "Misja medyczna w Bangladeszu a nasza rzeczywistość".

Gościem specjalnym spotkania będzie lekarz Milan Moskala z Czech, który od wielu lat prowadzi misję medyczną w Bangladeszu. - Jego niezwykła osobowość, pozytywne nastawienie i miłość do ludzi są zaraźliwe i motywujące, dają nadzieję i wiarę w człowieczeństwo. Dlatego zapraszamy serdecznie na spotkanie, które dla uczestników będzie swego rodzaju terapią, podczas której dowiemy się, jak niezwykłym i uskrzydlającym doświadczeniem jest angażowanie się w pomoc drugiemu człowiekowi oraz nauczymy się doceniać to, co mamy - zachęcają organizatorzy.

Podczas spotkania odbędą się również mini warsztaty kulinarne, umożliwiające praktyczną naukę gotowania, a przede wszystkim pokazujące, że zdrowa kuchnia jest nie tylko zdrowa, ale również smaczna i szybka.

Terminy kolejnych spotkań:
  • 7 lutego - Powietrze i oddychanie, dr n. med. Jacek Matter
  • 7 marca - Indeks glikemiczny w praktyce, B. Głowacka, promotor zdrowia
  • 4 kwietnia - Co mogę zrobić dla swoich oczu? M. Jaksz, lek. med. okulista


Celem Chrześcijańskiego Klubu Zdrowia jest prozdrowotna edukacja społeczeństwa, pomoc w utrzymaniu zdrowia na jak najwyższym poziomie we wszystkich jego wymiarach: fizycznym, psychicznym, duchowym i społecznym, profilaktyka, budowanie relacji międzyludzkich, duchowe wsparcie, poprawa kondycji fizycznej i intelektualnej.

Chrześcijański Klub Zdrowia o misji medycznej w Ba

BM / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.