czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 8 stycznia 2018
  • wyświetleń: 4744

Wrak samochodu stał na jednej z ulic w centrum, interweniowała straż

Przed weekendem na jednej z ulic w centrum Czechowic-Dziedzic pozostawiony został zdefektowany i niezabezpieczony pojazd bez tablic rejestracyjnych. Na miejscu interweniowali strażnicy miejscy, którzy wymusili na właścicielu usunięcie wraku.

Jagiellońska ulica
Ulica Jagiellońska w Czechowicach-Dziedzicach · fot. Google Street View


Interwencja miała miejsce 4 stycznia na ulicy Jagiellońskiej, gdzie - według zgłoszenia - na przejściu dla pieszych miał być zaparkowany pojazd.

- Na miejscu potwierdzono zgłoszenie, pojazd zdefektowany i niezabezpieczony. Ustalono, że jest to pojazd wobec którego wcześniej podejmowano interwencję na tej samej ulicy, lecz kilka metrów bliżej. Pojazd był pozostawiony bez tablic rejestracyjnych, bez powietrza w kołach i bez ubezpieczenia OC, a także nieużytkowany - komentuje zdarzenie straż miejska.

Strażnicy dodają, że właściciel wcześniej został zobowiązany do usunięcia pojazdu. - Mężczyzna oświadczył, że zepchnął go poniżej na przejście dla pieszych - opisuje rozmowę SM.

Z uwagi na brak posiadanej polisy ubezpieczeniowej został poinformowany Fundusz Gwarancyjny. Właściciela pojazdu poinformowano o usunięciu pojazdu w trybie pilnym, w przeciwnym wypadku pojazd zostanie odholowany i sporządzony wniosek o ukaranie do Sądu Rejonowego w Pszczynie.

Ostatecznie mężczyzna usunął pojazd, a osiedle przy ulicy Jagiellońskiej zyskało dodatkowe miejsce parkingowe.

aka / czecho.pl, źródło: Straż Miejska w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.