czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 9 stycznia 2018
  • 15 stycznia 2018
  • wyświetleń: 18341

[WIDEO, ZDJĘCIA] W Czechowicach zebrano blisko 84 tys. zł dla WOŚP

W niedzielę, 14 stycznia w Starej Kablowni oraz klubie muzycznym Chachania odbył się 26. Finał WOŚP. Jego celem było pozyskanie środków "dla wyrównania szans w leczeniu noworodków". Wolontariuszom udało się zebrać 83.900,35 złotych i walutę obcą! To prawie 10 tysięcy więcej w stosunku do ubiegłego roku!

26. Finał WOŚP w Czechowicach - 14.01.2018 · fot. BM / czecho.pl


Styczniowa niedziela pełna dobroci i jedności rozpoczęła się wieloma atrakcjami w pasażu centrum handlowego, gdzie zaprezentowały się między innymi Akademia Fantastyki i Japońskch Sztuk Walki JEDI-TAKEDA oraz odbyły się pokazy ratownictwa medycznego.

Jedną z atrakcji była Strefa Dobrego Startu Malucha, gdzie specjalistki Katarzyna Szpaczek - doula, doradca chustowy ClauWi i Dietetyka Kliniczna Sylwia Brzozowska podzieliłi się swoją wiedzą na temat najmłodszych.

Loading...


Organizatorzy zachęcali do wsparcia ogólnopolskiej akcji, również poprzez licytacje, wśród których można było zdobyć: piłkę Reprezentacji Polski w Siatkówce z autografami, książkę z autografem kierowcy rajdowego Kajetana Kajetanowicza oraz koszulkę reprezentacji Ampfutbolu z autografami zawodników. Wyjątkową atrakcją była możliwość wylicytowania przelotów helikopterem, które zostały ufundowane przez firmę LONTEX - Truck Partner. Jeden z najemców centrum handlowego - Jubiler Karla, ufundował także złote serduszka na licytację.

Tuż po godzinie 15.00 mocnym akcentem włączył się w finał Klub Chacharnia. Na scenie zagrali: Big Band Silesia, Rocker Soul, Maciej Gucik, Free Trip, Tak Jak Teraz oraz Apteka.

26. Finał WOŚP w Czechowicach - 14.01.2018
26. Finał WOŚP w Czechowicach - 14.01.2018 · fot. BM / czecho.pl

BM / czecho.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.