Wiadomości

  • 13 stycznia 2018
  • wyświetleń: 23895

"Kapitan" wraca do gry. Łukasz Szędzielarz ponownie w MRKS

Na progu nowego roku, kierownictwo lidera Ap-Sport Bielskiej Ligi Okręgowej dokonało pierwszego wzmocnienia. Po sześciu latach przerwy, barw MRKS-u ponownie bronić będzie były kapitan, a zarazem wychowanek klubu Łukasz Szędzielarz. Doświadczony środkowy pomocnik w niedalekiej przeszłości zaliczył występy w drugoligowym wówczas Nadwiślanie Góra, a ostatnio był zawodnikiem przedstawiciela III ligi, gr.III - Rekordu Bielsko-Biała.

Łukasz Szędzielarz ponownie zagra w barwach MRKS-u
Łukasz Szędzielarz ponownie zagra w barwach MRKS-u · fot. MRKS Czechowice-Dziedzice


Łukasz Szędzielarz urodził się 30 czerwca 1985 roku w Pszczynie, a swoje pierwsze piłkarskie kroki stawiał w młodzieżowych zespołach Walcowni. Na czas nauki w szkole średniej przeniósł się do Stadionu Śląskiego Chorzów, gdzie po spędzonych czterech latach przygodę z seniorskim graniem postanowił rozpocząć w czwartoligowym wtedy MK Górniku Katowice.

Jednak już po jednym sezonie, latem 2005 roku powrócił on do swojego macierzystego klubu i tak w MRKS-ie występował nieprzerwanie aż do przerwy zimowej sezonu 2011/12, będąc długo kapitanem drużyny i jednym z czołowych strzelców. We wspomnianym czasie Szędzielarz przyjął ofertę mającego spore aspiracje Nadwiślana Góry, z którym awansował wpierw do trzeciej, a następnie do drugiej ligi.

Przed startem rundy rewanżowej sezonu 2014/15 zasilił on natomiast szeregi bielskiego Rekordu, z którym pożegnał się po zakończeniu rundy jesiennej bieżących rozgrywek w III lidze, gr.III. W klubie z "Cygańskiego Lasu" nasz wychowanek zanotował łącznie 90 ligowych występów, w których zdobył 16 goli.

Popularnego "Szynę" ponownie witamy w rodzinnych Czechowicach-Dziedzicach i życzymy mu samych udanych występów oraz wielu goli w barwach MRKS-u!

BM / czecho.pl

źródło: mrks.czechowice.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.