czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 15 stycznia 2018
  • wyświetleń: 2123

Dziś kolejami pojedziemy za darmo! Wystarczy dowód rejestracyjny

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Smog w Czechowicach-Dziedzicach" podaj

Wystarczy okazać kontrolerowi dowód rejestracyjny naszego samochodu. Koleje Śląskie ogłosiły poniedziałek, 15 stycznia dniem bez samochodu. Wszystko przez prognozowaną fatalną jakość powietrza.

Specjaliści tworzący System Prognoz Jakości Powietrza ogłosili w poniedziałek, 15 stycznia alarm smogowy w centralnej i południowej części województwa śląskiego. Znajdujemy się na pograniczu strefy dostatecznej i złej klasy jakości powietrza. Koleje Śląskie postanowiły wyjść naprzeciw problemowi i zachęcają do pozostawienia swoich pojazdów na parkingu lub w garażu.

- Aby skorzystać z bezpłatnego przejazdu Kolejami Śląskimi wystarczy podczas kontroli biletów okazać ważny dowód rejestracyjny. W przeciwieństwie do poprzedniej edycji akcji, w tym roku nie trzeba być właścicielem pojazdu. Każdy kierowca może zabrać w podróż jedną osobę towarzyszącą. Bezpłatne przejazdy obowiązują na całej sieci Kolei Śląskich, z wyłączeniem odcinka przygranicznego Chałupki - Bohumin oraz pociągów Ornak na odcinku Żywiec - Zakopane - czytamy na stronie przewoźnika.

Bezpłatne przejazdy będą obowiązywać całą dobę - od minuty po północy 15 stycznia do godziny 24.00. Jeśli jakość powietrza nie ulegnie poprawie władze Kolei Śląskich zobowiązały się do przedłużenia akcji, o czym powiadomią we właściwym komunikacie.

joa / czecho.pl, źródło: Koleje Śląskie

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Smog w Czechowicach-Dziedzicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Smog w Czechowicach-Dziedzicach" podaj