Wiadomości

  • 17 stycznia 2018
  • wyświetleń: 3735

41-letni czechowiczanin odpowie za przemoc domową

Nawet do 5 lat więzienia grozi 41-letniemu czechowiczaninowi, który jest podejrzany o znęcanie się nad swoją partnerką. Sprawca został zatrzymany przez policjantów z komisariatu w Czechowicach-Dziedzicach. Usłyszał już zarzuty.

Mężczyzna został zatrzymany po kolejnej awanturze, którą wszczął w stanie nietrzeźwości ze swoją 35-letnią partnerką. W czasie kłótni zaatakował kobietę. Szarpał ją i odpychał, odnosił się do niej wulgarnymi słowami i poniżał. Awanturnik został szybko i skutecznie obezwładniony przez stróżów prawa. Badanie alkomatem wykazało, że miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu.

Trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał zarzuty i został doprowadzony do prokuratury. Prokurator objął go policyjnym dozorem. Zakazał mu też kontaktowania się z pokrzywdzoną w sposób sprzeczny z zasadami współżycia społecznego oraz nakazał opuścić mieszkanie, które do tej pory zajmował wspólnie z partnerką.

ab / czecho.pl

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.