Wiadomości

  • 21 stycznia 2018
  • 23 stycznia 2018
  • wyświetleń: 5489

Czechowiczanin wydał książkę. Nosi ona tytuł "Myśli Bożego komandosa"

Nakładem krakowskiego wydawnictwa Espe ukazała się książka "Myśli Bożego komandosa" na temat duchowości mężczyzn autorstwa czechowiczanina Mateusza Pietrzaka, katechety świeckiego z diecezji bielsko-żywieckiej, autora "Bożej kompanii" oraz "Blogobojnych". Pozycję tą promuje hasło "Odważ się być prawdziwym Bożym wojownikiem!".

Mateusz Pietrzak
Mateusz Pietrzak - "Myśli Bożego komandosa" · fot. mat. prasowe


Mateusz Pietrzak w swej kolejnej książce prezentuje obraz Jezusa, który jest inny od tego rozpowszechnionego we współczesnej kulturze - jako urocze dzieciątko albo spokojnego i wyrozumiałego nauczyciela. Chrystusa przedstawia jako twardego, bezkompromisowego i silnego mężczyznę, który może stać się wzorem zarówno dla młodych chłopaków przygotowujących się do najważniejszych życiowych zadań, jak i ojców pragnących wychować swych synów na dzielnych i odważnych Bożych komandosów. Autor pokazuje wszystkim chcącym odnaleźć w sobie prawdziwą męskość, jak zainspirować się przykładami świętych mężczyzn, a także dzieli się świadectwem tego, jak wymagające hartu ducha wyprawy w góry pomagają mu nabierać sił - zarówno duchowych, jak i fizycznych - do walki o swoje życie.

"Bożego komandosa" poleca między innymi Mateusz Banaszkiewicz z Kabaretu Młodych Panów. - Co jest twoją pasją, jakie masz hobby, co cię kręci? Mateusz jest zakręcony na punkcie Boga i kocha Go cały sercem. Przeczytaj i wnieś w swoje życie nową jakość. Stań w prawdzie, realizuj się i kochaj Boga ponad wszystko - ta książka pokazuje, że można! I to jak! - czytamy w rekomendacji znanego aktora kabaretowego.

Swoim patronatem książkę wspierają: wspólnoty "Mężczyźni świętego Józefa", radio Anioł Beskidów oraz portale ewangelizacyjne "Gaudium et Mems" oraz "Akademia Animatora".

aka / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.