Wiadomości

  • 21 stycznia 2018
  • wyświetleń: 12622

[WIDEO] Młodzi raperzy nagrywają teledyski w Czechowicach

W ostatnim czasie za sprawą ekipy filmowej Reconmedia z Czechowic-Dziedzic w naszym mieście zrealizowano kilka teledysków. Dzięki nowym klipom w świecie muzyki pojawiają się punkty charakterystyczne dla naszego miasta. Zobaczcie sami!

Krajobraz Czechowic-Dziedzic możemy podziwiać już nie tylko w wideoklipach miejscowych artystów, ale także z innych regionów kraju. W ostatnim czasie nasze miasto pojawiło się na przykład w teledysku Wrocławskiego rapera Filipka.Klip pojawił się na kanale jednej z najlepszych wytwórni Hip-Hopowych w Polsce - "QueQuality". W tle możemy zobaczyć osiedle Kolonia oraz most nad rzeką Biała obok lotniska.Teledysk przebił już 300 000 wyświetleń, a oglądalność cały czas rośnie.

Filipek
Nasze miasto pojawiło się na przykład w teledysku Wrocławskiego rapera Filipka. · fot. Reconmedia


Tymin i Kid to z kolei duet, który właśnie wydaje płytę "Wampiry". "Nie zdążyłem się pożegnać" to jeden z utworów na płycie. Miejsce, które pojawia się w teledysku to hałda na ternie kopalni Silesia. Dodatkowo część ujęć pochodzi z cmentarzu przy parafii Wspomożenia Wiernych.- Reconmedia nie zwalnia tempa i kolejne teledyski są już w przygotowaniu - zapewnia Michał Krzywonos, właściciel firmy.

Przy okazji zachęcamy do śledzenia aktualnych działań Reconmedia na https://facebook.com/reconmediapl oraz https://www.instagram.com/reconmediapl/

aka / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.