czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 20 stycznia 2018
  • wyświetleń: 4644

[ZDJĘCIA] Kumulacja na Traugutta. Dwie kolizje w tym samym czasie

Do dwóch zdarzeń drogowych doszło około godziny 13:10 na ul. Traugutta w Czechowicach-Dziedzicach. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Reklama

Kolizja VW i Citroena na ul. Traugutta - 20.01
fot. czytelnik Arek


Do pierwszego zdarzenia doszło na wysokości stacji paliw Orlen. Było to klasyczne najechanie na tył. Kierująca Volkswagenem Polo zagapiła się i najechała na Citroena C4. Na miejscu zdarzenia interweniowały wszystkie służby. Sprawczyni została zabrana do szpitala na profilaktyczne badania. Policjanci z bielskiej drogówki sporządzili dokumentację wypadku drogowego, ale dokładna kwalifikacja zdarzenia nastąpi po ustaleniu obrażeń poszkodowanej kobiety. Utrudnienia w czasie czynności policji trwały około godziny.

Loading...


Niemalże w tym samym czasie w rejonie skrzyżowania z ul. Słowackiego, doszło do identycznej sytuacji. Kierowca Peugeota 206 najechał na tył Renault Megane. Na szczęście prędkość była niewielka i nikomu nic się nie stało. Na miejscu również interweniował patrol bielskiej drogówki. Sprawca został ukarany mandatem karnym. W tym przypadku obeszło się bez utrudnień w ruchu.

Miejsca obu zdarzeń

aka, sid / czecho.pl
źródło: FB/bielskiedrogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.