Wiadomości

  • 24 stycznia 2018
  • wyświetleń: 4290

Kabaret Nowaki i "Śmiechokalipsa" w Miejskim Domu Kultury

Artykuł sponsorowany:

17 lutego o godzinie 20.30 w Miejskim Domu Kultury w Czechowicach Dziedzicach wystąpi Kabaret Nowaki z programem "10-lecie - Śmiechokalipsa". Bilety są już dostępne!

KonkursTa przygoda trwa już 10 lat! Kabaret Nowaki dokładnie od dekady bawi fanów dobrej rozrywki. Niezliczone spektakle i programy telewizyjne to doświadczenie, które pozwala na określenie Nowaków mianem ekspertów w dziedzinie śmiechu i żartu.

Świętując swój jubileusz Nowaki wyruszają w zupełnie nową przygodę, w którą zabiorą ze sobą publiczność. Nowe perypetie znanych już postaci. Ulubieni bohaterowie w absolutnie zaskakujących sytuacjach - pani Krystyna i Martynka, a także inne nieznane jeszcze wcielenia Ady Borek. Wraz z Kamilem Pirógiem i Tomkiem Marciniakiem w premierowym programie pokażą wszystkie kabaretowe oblicza, które zaskoczą nawet tych, którzy myślą, że znają Nowaków na wylot.

Przeżyj kabaretowy koniec świata! Przez niemal dwie godziny Śmiechokalipsy na scenie Nowaki z siłą Commando, przebojowym urokiem Lary Croft i błyskotliwą mądrością Indiany Jonesa zabiorą Was z nieznane dotąd rejony rozrywki. To zupełnie nowa era kabaretu, w której Nowaki wyznaczą najlepsze standardy. Weź udział w niezwykłej kabaretowej podróży u boku mistrzów żartu.

Czas trwania programu to prawie 2 godziny.
Cena biletów: 50 zł

Indywidualnie bilety można nabyć w Miejskim Domu Kultury w Czechowicach-Dziedzicach przy ulicy Niepodległości 53 lub na stronie internetowej: http://www.biletyna.pl

Zamówienia zbiorowe przyjmowane są pod nr tel.: 608-785-994

Bilety wraz z fakturą dostarczane są na miejsce pod wskazany adres, płatność za faktury do uzgodnienia. Ilość miejsc ograniczona.

Nowaki, Kabaret, MDK