czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 23 stycznia 2018
  • wyświetleń: 3140

Dwóch mężczyzn kradło alkohol, zostawili łup, uciekając przed strażą

W sobotę około godziny 8.00 patrol straży miejskiej nakrył złodziei alkoholu. Mężczyźni próbowali zostawić łup przy obiektach sportowych MOSiR i oddalić się z miejsca. Szybko jednak wpadli w ręce mundurowych.

Jak informuje straż miejska, patrol SM w rejonie obiektów sportowych zauważyli dwóch dziwnie zachowujących się mężczyzn, którzy na widok mundurowych szybko zaczęli się oddalać. Gdy funkcjonariusze udali się w miejsce, gdzie stali obaj mężczyźni, znaleźli trzy reklamówki z dwunastoma butelkami wysokoprocentowego alkoholu różnego rodzaju

- Alkohol zabezpieczono w radiowozie służbowym, a strażnicy udali się za dostrzeżonymi wcześniej osobami. Po chwili napotkali ich w wiacie przystankowej na ulicy Legionów. Mężczyzn wylegitymowano i rozpytano skąd posiadają takową ilości alkoholu i dlaczego uciekli z miejsca pozostawiając go - relacjonuje straż.

Jak wynika z relacji strażników, zatrzymani nie potrafili początkowo odpowiedzieć na zadawane im pytania, dlatego ujętych mężczyzn przewieziono na komisariat policji.

- Z uwagi, że podejmującym funkcjonariuszom straży miejskiej alkohol wydawał się że może pochodzić z nielegalnego źródła, do komisariatu policji został wezwany patrol Służby Celnej, który potwierdził autentyczność alkoholu, sprawdzając banderole. W międzyczasie ujęci mężczyźni przyznali się do kradzieży całego alkoholu z dwóch dyskontów spożywczych na terenie Czechowic-Dziedzic - informuje SM.

Alkohol w stanie nienaruszonym wrócił na półki sklepowe, a sprawę przejęła policja. Kradzież w wykonaniu zatrzymanych mężczyzn potwierdził także monitoring sklepowy.

aka / czecho.pl, źródło: Straż Miejska w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.