czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 30 stycznia 2018
  • wyświetleń: 4438

Napadł na kobietę. Chwilę później był już w rękach policjantów

Policjanci z Czechowic-Dziedzic zatrzymali 38-letniego mężczyznę, który zaatakował na ulicy kobietę i ją okradł. Łupem napastnika padła torebka, a wraz z nią dokumenty, telefon komórkowy i gotówka w wysokości 300 zł. Za rozbój zatrzymanemu grozi teraz do 12 lat więzienia.

Reklama

Do zdarzenia doszło wieczorem na czechowickiej ul. Przerwy - Tetmajera. Napastnik zaatakował 30-letnią kobietę. Obezwładnił ją, pobił i skradł jej torebkę z zawartością dokumentów, telefonu komórkowego i gotówki w kwocie 300 zł.

Zaalarmowani o zdarzeniu policjanci poszukiwali sprawcy. Szybko ustalili, że związek z tym zdarzeniem może mieć 38-letni czechowiczanin. Chwilę później zatrzymali sprawcę, który za zrabowane pieniądze zdążył już zakupić alkohol. Badanie alkomatem wykazało, że miał on w organizmie blisko 2 promile alkoholu. Po nocy spędzonej w policyjnej celi usłyszał zarzuty i został doprowadzony do prokuratury. Prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór.

ab / czecho.pl

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.