Wiadomości

  • 31 stycznia 2018
  • wyświetleń: 4399

Miał blisko 6 promili. Nie został przyjęty na izbę, trafił do szpitala

Strażnicy miejscy z Czechowic-Dziedzic opisali interwencję sprzed kilku dni, gdy poinformowani zostali o nietrzeźwym mężczyźnie, leżącym przy drodze. Gdy udało się zbadać nietrzeźwego, to okazało się, że miał blisko 6 promili!

- W dniu 20 stycznia patrol straży miejskiej udał się około godziny 20:00 do Ligoty, gdzie według zgłoszenia na ulicy Włościańskiej przy drodze miał leżeć nietrzeźwy mężczyzna - informuje SM. - Na miejscu strażnicy zastali siedzącego na poboczu mężczyznę, który był im znany osobiście. Od mężczyzny była wyczuwalna woń alkoholu oraz miał problemy z utrzymaniem równowagi.

Jak informuje straż, mężczyzna swoim zachowaniem stwarzał zagrożenie dla życia i zdrowia swojego oraz innych osób.

- Brak było możliwości pozostawienia pod opiekę osób najbliższych. Z uwagi na powyższe został przewieziony do Ośrodka Przeciwdziałania Problemom Alkoholowym w Bielsku-Białej, gdzie nie został przyjęty z uwagi na bardzo dużą zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu, a dokładnie prawie 6 promili. Na miejsce zostało wezwane pogotowie ratunkowe, które zabrało mężczyznę do szpitala - opisują interwencję mundurowi.

aka / czecho.pl

źródło: Straż Miejska w Czechowicach-Dziedzicach

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.