czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 31 stycznia 2018
  • wyświetleń: 4546

[WIDEO] Biały wystapił w programie "Nie o to pytałem" w TV Republika

28 stycznia Telewizja Republika wyemitowała wywiad z Białym. Raper z Czechowic-Dziedzic był gościem programu "Nie o to pytałem".

Uwaga wideo zawiera wulgaryzmy!- Bez owijania w bawełnę, co sądzę o środowisku hiphopowym, do kogo kieruję moją muzykę, czy można mieć pasję, a jednocześnie pracować w normalnej pracy jak każdy inny człowiek. O hipokryzji i zakłamaniu kolegów raperów, kulisy talent show, o marzeniach i konsekwencji oraz o wielu wielu innych sprawach, na temat i poza tematem - wspomina wywiad Biały.

Autorami programu są dziennikarz muzyczny Bartosz Boruciak i producent Miron Chomacki. Program jest skierowano zarówno do fanów hip-hopu, jak i osób mało zorientowanych w tej muzyce. Ma pokazywać wykonawców hip-hopowych w ich naturalnym środowisku. Bohaterom są zadawane odważne i niewygodne pytania. Gośćmi programu byli wcześniej między innymi tacy raperzy jak: Eldo, Vienio, Popek Monster, ReTo, KaeN, Spinache, Solar oraz składy hip-hopowe Pokahontaz i Zipera.

aka / czecho.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.