czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 2 września 2006
  • wyświetleń: 2182

Zatrzymanie narkotykowych dilerów

Czechowiccy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 29 i 25 lat, którzy posiadali przy sobie narkotyki o wartości blisko 26.000 złotych. Obaj dilerzy zostali zatrzymani 1 września około 11.00 na ulicy Nad Białką. Funkcjonariusze patrolujący rejon ulicy zauważyli dwóch mężczyzn, którzy siedzieli w niebieskim volkswagenie golfie. Na widok policyjnego patrolu obaj zaczęli się nerwowo zachowywać. Gdy policjanci podchodzili do samochodu, jednen z siedzących w środku mężczyzn wyrzucił na zęwnatrz reklamówkę.

W reklamówce policjanci znaleźli zapakowane w woreczkach - 140 tableteki ekstazy i 120 gram amfetaminy, tj. blisko 1200 porcji dilerskich tego narkotyku. Za ich sprzedaż mężczyźni mogliby uzyskać co najmniej 26.000 złotych. Jutro o losie obu dilerów zadecyduje pszczyńska prokuratura. Policjanci wnioskować będą o zastosowanie wobec nich tymczasowego aresztu. Za usiłowanie wprowadzenia do obrotu znacznych ilości narkotyków oraz ich posiadanie obu zatrzymanym grozi kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.

źródło: www.policja.katowice.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.