czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 5 września 2006
  • wyświetleń: 1507

Znęcał się nad rodziną

Reklama

Czechowiccy policjanci prowadzą czynności z udziałem Mariusza M. - 34-letniego mieszkańca tej miejscowości, który podejrzany jest o znęcanie się nad rodziną.

Sprawca zatrzymany został w sobotę – 02.09.br. o godzinie 17.00 w miejscu swojego zamieszkania przy ulicy Bestwińskiej. Jak ustalili interweniujący funkcjonariusze – M. znajdując się pod wpływem alkoholu wszczął awanturę, w trakcie której pobił swoją 35-letnią żonę, a także groził jej i nastoletnim dzieciom pozbawieniem życia. Policjanci szybko obezwładnili agresywnego sprawcę. Badanie alkomatem wykazało, że miał on we krwi aż 3,5 promila alkoholu. Trafił do policyjnego aresztu.

Decyzję o jego dalszym losie podejmie Prokurator Rejonowy w Pszczynie. Mariusz M. odpowie za fizyczne i psychiczne znęcanie się nad członkami swojej rodziny - przestępstwo z art. 207§1 kodeksu karnego, za które grozi mu kara 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: http://www.policja.bielsko.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.