Wiadomości

  • 17 lutego 2018
  • 3 marca 2018
  • wyświetleń: 3539

Konferencja "Nasz kobiecy świat" w CH Stara Kablownia

Za nami:

W dniach 2-3 marca Miejska Biblioteka Publiczna w Czechowicach-Dziedzicach, CH "Stara Kablownia", Poradnia Dobry Dietetyk - Małgorzata Oczkowska oraz "Dobre Smaki Cafe" serdecznie zapraszają do udziału w składającej się z dwóch modułów konferencji pn. "Nasz kobiecy świat".

2 marca w godz. od 17.00 do 19.00 w CH "Stara Kablownia" obok sklepu "Sinsay" (poziom -1) odbędzie się pierwszy moduł - warsztaty kreowania swojego stylu pn. "To jest Twój czas, czyli zmień styl na wiosnę", prowadzone przez Agnieszkę Łyko - projektantkę mody, stylistkę i wizażystkę. Podczas spotkania uczestniczki dowiedzą się m. in. jak za pomocą odpowiednio dobranego stroju i makijażu zmienić swój wizerunek a co za tym idzie postrzeganie samej siebie. Na zakończenie warsztatów panie zaprojektują strój codzienny oraz wieczorowy.

3 marca o godz. 16.00 w holu głównym CH "Stara Kablownia" (parter) odbędzie się drugi moduł pn. "Zdrowy talerz, czyli jak zmienić nawyki żywieniowe", prowadzony przez Małgorzatę Oczkowską - dietetyka. Podczas wykładu uczestniczki dowiedzą się co i jak jeść, by mieć nie tylko piękną cerę i świetną figurę, ale przede wszystkim zdrowy organizm. Po wykładzie każda z pań będzie miała okazję skorzystać z pomiaru masy i składu ciała oraz liczyć na krótką konsultację dietetyka.

Nie zabraknie czasu na filiżankę aromatycznej kawy. Wstęp wolny.

Zapisy do 1.03.2018r. w dziale promocji MBP (ul. Niepodległości 32/34, pokój nr 5) lub pod nr tel.: 32 215 30 34.

aka / czecho.pl

źródło: MBP Czechowice-Dziedzice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Czechowice" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Biblioteka Miejska Czechowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Czechowice" podaj