czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 19 lutego 2018
  • wyświetleń: 1628

[ZDJĘCIA] Ferie z Zatoką w Czechowicach-Dziedzicach

Tegoroczne ferie zaplanowaliśmy, jak zawsze, bardzo aktywnie i różnorodnie. Pierwszy tydzień mieliśmy przyjemność rozpocząć wizytą przedstawicieli Komisji Polityki Społecznej Rady Miejskiej, którzy aktywnie i twórczo włączyli się w zorganizowane przez wychowawców i dzieci zajęcia grupowe.

Ferie z Zatoką w Czechowicach-Dziedzicach - 02.2018 · fot. OPS Czechowice-Dziedzice


W kolejnych dniach mieliśmy okazję obejrzeć film pt. "Więzień labiryntu" oraz bajkę pt. "Fernando", którą poprzedzała cudowna niespodzianka w postaci spotkania z alpakami. Pani Ania zorganizowała nam zajęcia plastyczne, na których powstały piękne, wiosenne już, motyle. Byliśmy też w parku trampolin GOjump, gdzie
z pomocą trenera pokonywaliśmy swoje bariery ale przede wszystkim świetnie się bawiliśmy.

W drugim tygodniu atrakcji też było sporo: występ teatru S.Z.T.U.K.A. pt. "Smok Wawelski", bal karnawałowy, wyjście na basen, do kina, zabawa w figloparku oraz wyjazd na kulig do Zwardonia. Wszystko to, pozwoliło nam odpocząć i nabrać energii na kolejne wyzwania.

aka / czecho.pl, źródło: OPS Czechowice-Dziedzice

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.