czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 8 września 2006
  • wyświetleń: 1174

Kieszonkowcy w akcji

Reklama

Po raz kolejny apelujemy o ostrożność - ostatnie dni wskazują bowiem na wzmożoną aktywność złodziei. Złodzieje grasują między innymi w sklepach – w dniu 05.09.br. około godziny 11.00 ich ofiarą padła mieszkanka Czechowic-Dziedzic, która wybrała się na zakupy do sklepu przy ulicy Słowackiego. Złodziej skradł jej portfel z pieniędzmi w kwocie 210 złotych, dokumentami i kartami bankomatowymi.

Łupem sprawców padają też wartościowe przedmioty pozostawione w samochodach. Żadnej przeszkody nie stanowią wówczas zamknięte drzwi pojazdów, w których lekkomyślni pokrzywdzeni pozostawiają torby, torebki, saszetki i inne cenne rzeczy.

W dniu 05.09.br. o godzinie 16.00 nieznany sprawca włamał się do samochodu marki Toyota Yaris zaparkowanego w Czechowicach-Dziedzicach przy ulicy Niepodległości. Z samochodu skradł plecak wraz z dokumentami, kartą bankomatową i trzema telefonami komórkowymi. Właściciel oszacował straty na kwotę 3 tysięcy złotych.

źródło: www.policja.bielsko.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.