Wiadomości

  • 21 lutego 2018
  • wyświetleń: 3710

Adaptacja przedszkolna w "Przygodzie" w Goczałkowicach

Materiał partnera:

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci, w wieku od 2 do 5 lat, które nie są jeszcze przedszkolakami na zajęcia adaptacyjne w Przedszkolu "Przygoda" w Goczałkowicach-Zdroju.

Adaptacja przedszkolna w "Przygodzie"


Celem zajęć adaptacyjnych w jest ułatwienie maluchowi bezstresowego wkroczenia w świat grupy przedszkolnej. Jest to świetny czas próby, jeśli zastanawiamy się czy nasze dziecko jest już gotowe, aby wkroczyć w świat przedszkolaków. Podczas zajęć dzieci uczestniczą w zajęciach ruchowych, plastycznych, sensoplastycznych, muzycznych oraz edukacyjnych.

Jak to wygląda?

Przyprowadzamy dziecko na 3 godziny, od 9:00 do 12:00. Wraz z Panią opiekunką oprowadzamy po przedszkolu, aby dziecko wraz z rodzicem mogło spokojnie zapoznać się z placówką. Następnie idziemy do odpowiedniej grupy wiekowej, gdzie dziecko może uczestniczyć w prowadzonych w danym dniu zajęciach.

Jak nasza pociecha czuje się spokojna, jest zainteresowana zajęciami, zostawiamy ją samą w sali.

Ile to kosztuje?

Koszt zajęć adaptacyjnych to 20 zł za 3 godziny plus koszt obiadu 2-daniowego 7 zł, jeśli dziecko zostanie na posiłek. Istnieje możliwość wykupienia miesięcznego pakietu adaptacyjnego w kwocie 100 zł, w ramach którego możemy przyprowadzać dziecko do placówki przez cały miesiąc na 3 godziny dziennie.

Jak skorzystać z oferty?

Wystarczy zadzwonić pod nr tel 572-679-005 i umówić się na zajęcia adaptacyjne.

Serdecznie zapraszamy!

Zapraszamy na naszego Facebooka: http://www.facebook.com/przedszkoleprzygoda/

Przedszkole Niepubliczne "Przygoda" z oddziałami integracyjnymi


Przedszkole Niepubliczne "Przygoda" z oddziałami integracyjnymi

43-230 Goczałkowice-Zdrój
ul. Szkolna 82h

tel. 572679005
tel. 604685557
kom. 572679005Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Przedszkole Niepubliczne "Przygoda"" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Przedszkole Niepubliczne "Przygoda"

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Przedszkole Niepubliczne "Przygoda"" podaj