Wiadomości

  • 23 lutego 2018
  • 9 marca 2018
  • wyświetleń: 6229

Przedszkole Niepubliczne "Przygoda" dla każdego - rekrutacja

Materiał partnera:

Szukasz dla swojego dziecka najlepszego przedszkola, gdzie będzie czuło się bezpiecznie a co najważniejsze znajdzie nowych przyjaciół do zabawy i nauki? Mamy dla Ciebie idealne miejsce.

Przedszkole Niepubliczne "Przygoda" z oddziałami integracyjnymi


Jest to Przedszkole Niepubliczne "Przygoda" w Goczałkowicach-Zdroju prowadzone przez Fundację wspierania kultury, sztuki i edukacji "Integracja".

Co nas wyróżnia?

Mieścimy się na parterze, w przestronnym budynku. Dzieci mają do dyspozycji ponad 350 mkw, gdzie znajdują się sale, stołówka i przestronna ponad 100 metrowa bawialnia, w której mogą się wyszaleć :)

Prowadzimy własną eko-kuchnię, dzięki czemu posiłki dla naszych dzieci przygotowywane są ze sprawdzonych, wartościowych produktów.

Posiadamy własnych specjalistów, m. in. psychologa, pedagoga, psychiatrę dziecięcego, neurologopedę, którzy co dzień przyjmują w placówce i na bieżąco obserwują rozwój naszych dzieciaków.

Posiadamy szeroki wachlarz zajęć m. in. artystyczne, umuzykalniające, język angielski, dogoterapię, sensoplastyke, kulinarne.

Przedszkole Niepubliczne "Przygoda" z oddziałami integracyjnymi


Sądzisz, że nie stać Cię na prywatne przedszkole?

Nic bardziej mylnego! Dzięki sponsorom Fundacji posiadamy 20 wolnych miejsc dla dzieci, które ukończyły 2,5 rok, gdzie miesięczne czesne za 5 godzin dziennie to jedynie 50 zł.

Zadzwoń 572-679-005 i zapytaj o szczegóły oferty.

Prowadzimy nabór do grup: 3, 4 i 5 latków.

Zapraszamy na nasz profil na facebooku: https://www.facebook.com/przedszkoleprzygoda/

Przedszkole Niepubliczne "Przygoda" z oddziałami integracyjnymi


Przedszkole Niepubliczne "Przygoda" z oddziałami integracyjnymi

43-230 Goczałkowice-Zdrój
ul. Szkolna 82h

tel. 572679005
tel. 604685557
kom. 572679005Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Przedszkole Niepubliczne "Przygoda"" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Przedszkole Niepubliczne "Przygoda"

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Przedszkole Niepubliczne "Przygoda"" podaj